Среда, 19.12.2018, 11:40

Світлодолинська ЗШ І-ІІІ ступенів

Сборная Украины по футболу на ЕВРО-2012...

Главная » 2014 » Октябрь » 13 » Відбірковий тур змагань з футболу
Відбірковий тур змагань з футболу

Вітаю, дорогі наші відвідувачі!

9 жовтня 2014 футбольна команда Світлодолинської ЗШ взяла участь у відбірковому турі змагань з міні-футболу. В цей день погода була відмінна, було тепло!

Нашу школу представили учні 6-11 класів. До складу нашої команди увійшли Чайка Дмитро (капітан команди), Кійко Едуард, Зарубаєв Олександр, Мельников Максим, Бондар Дмитро, Вітер Віктор, Кляшторний Микита, Вітер Олександр.

Відразу ж після нашого приїзду суддя оголосив перший матч «Тихонівка - Світлодолинське». Хороші подачі і відмінно побудована командна гра допомогла нам забити 2 голи у першому таймі. Другий тайм був вже більш легким, тому що наші хлопці розігрілися, стали добре давати подачі і створювали безліч небезпечних моментів біля воріт суперника. Так ми забили ще 2 голи, але і суперники змогли забити нам гол. Виграли с. Тихонівка з рахунком 4:1.

Поки наша команда відпочивала, на поле вийшли команди с. Ясне та с. Орлово. Зіграли вони з рахунком 2:2. Після них вийшли с. Астраханка та с. Промінь. Рахунок  1:0.

Далі наші хлопці воювали з командою Орлівської школи. У цьому матчі ми виграли з рахунком 2:0. Після нас вийшли на поле с. Ясне та  с. Астраханка, які зіграли з рахунком 2:1. Тихонівка - Промінь 1:2.

Вже неабияк втомлені, наші хлопці вийшли грати з Астраханкою. Було не легко, тому що в першому таймі у нас була нічия 1:1, але в другому таймі ми забили 1 гол і виграли з рахунком 2: 1.

Наступними були Орлово - Тихонівка 2:1, Ясне - Промінь 3:2, Ясне - Тихонівка 4:0. У нас був час відпочити. З повними силами ми виграли у команди Променя з рахунком 4:0. Потім на поле вийшли Астраханка – Орлово, 4:0.

Наступною були наша команда,  дуже втомлена за ці матчі.  Вирішальна гра, а суперник дуже сильний  - команда Яснівської школи. У першому таймі нам забили гол. Наші гравці намагалися відповісти тим же, але у них не дуже виходило! І все ж таки вони забили гол.

Розлючений яснівський гравець намагався прорватися до наших воріт, а капітан нашої команди, відбираючи у нього м'яч, ненавмисно вдарив супротивника по нозі. Суддя показав червону картку і вилучив з поля нашого капітана! Ми дуже хвилювалися, що не зможемо виграти. Але час закінчився. Рахунок матчу  1: 1.

Потім були матчі Орлово - Промінь 3:1 та Астраханка - Тихонівка 4:2.

Наша команда зайняла 1 місце вцих змаганнях, і наступного тижня їде на фінал в село Семенівка.

Окреме «Дякую!» за гру кожному нашому герою, і величезне подяка за підтримку нашої команди с. Астраханка і с. Орлово!

Просмотров: 219 | Добавил: r_u
«  Октябрь 2014  »