Среда, 19.12.2018, 11:38

Школа для тебя...

Главная » 2016 » Ноябрь » 28 » Тиждень науки і мистецтв
Тиждень науки і мистецтв

3 21 по 25 листопада в Світлодолинській школі проходив тиждень науки і мистецтв. В рамках цього тижня проводилося багато цікавих та різноманітних конкурсів. Так учні молодших класів створювали поробки з природніх матеріалів та малювали малюнки на тему "Осінь золота". Активну участь в цьому конкурсі прийняли учні 3 класу, за що і отримали заслужену грамоту.

Учні середніх та страших класів приймали участь в конкурсах з інформатики.

В конкурсі кросвордів та ребусів перемогла учениця 6 класу Терещенко Катерина.

В конкурсі на швидкість керування мишею з використаннм тренажера перемогу здобув учень 10 класу Полатайко Дмитро. Його результат - 38 секнуд на рівні "Професіонал".

В конкурсі на швидкість введення тексту за 3 хвилини перемогла учениця 10 класу Сафарова Аміна з результатом 380 символів.

Всі переможці були нагороджені грамотами. Також, за активну участь у конкурсах з інформатики, грамотою був нагороджений учень 5 класу Сокирка Роман.

Фіналом проведення тематичного тижня став конкурс-вікторина "Найрозумніший". В конкурсі брали участь 11 учнів. В першому турі вони повинні були відповідати на питання з запропонованими варіантами відповідей. В другий тур вийшли 6 учнів. Кожен з учнів обирав категорію питань, на які потрібно було відповідати протягом хвилини. Серед категорій були наступні: література, мовознавство, музика, мистецтво, рослини, спорт, суспільство, тварини, техніка, математика, історія, географія.

В фінальний третій тур конкурсу пройшли Суворова Аліна та Полатайко Дмитро - учні 10 класу, та учениця 8 класу - Вовченко Уляна. Кожен з учасників обрав собі тему з курсу інформатики: оперціна система Windows, програмне забезпечення, програми MS Word та MS PowerPoint. В напруженій боротьбі перемогу здобула Вовченко Уляна.

Вітаємо переможця та всіх учасників!

Просмотров: 140 | Добавил: r_u
«  Ноябрь 2016  »