Среда, 19.12.2018, 11:42

Світлодолинська ЗШ І-ІІІ ступенів

Форма входа
Главная » 2015 » Октябрь » 18 » Природничо-краєзнавчий зліт - у нас друге місце!
Природничо-краєзнавчий зліт - у нас друге місце!

16 жовтня 2015 року активні, творчі та непосидючі юні краєзнавці Мелітопольського району зібралися на спортивній базі села Тамбовка, де відбувся районний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді «Знай, люби, бережи».
За звання переможців змагалися представники 14 команд району.
На юних краєзнавців чекали складні випробування на контрольному природничо-краєзнавчому маршруті, серед яких були візуальна топографічна зйомка маршруту, метеорологічні спостереження, геоморфологічні та геологічні дослідження.
Творчі здібності і таланти школярів розкрилися у театралізованому конкурсі «Візитка», під час якого кожна команда у веселій, гумористичній формі представила свій навчальний заклад та основні напрямки своєї роботи по збереженню природної спадщини рідного краю.
На конкурсі «Ерудити-краєзнавці» команди відповідали на запитання, які стосувалися природи Запорізької області, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття краю.
Захоплююча атмосфера змагання дозволила перевірити уміння та навички проведення учнями польових природничо-краєзнавчих досліджень, спостережень, камеральної обробки отриманих результатів, орієнтування з компасом, роботи з екліметром, барометром та іншим «таємничим» обладнанням, одним словом, виявити кращих представників краєзнавчого активу нашого району.
Учасники команд гідно пройшли всі випробування, довівши, що талановита людина талановита у всьому.
Переможцями зльоту стали:
І місце – команда Вознесенської ЗШ І-ІІІ ст. (керівники Биковський М.М., Биковська Д.М., Ткачук А.О.).
ІІ місце – команди Світлодолинської ЗШ І-ІІІ ст. (керівник Бєлоножко О.В.), Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. (керівники Смоліна О.І., Мінько Д.В., Ткаченко В.В.), Мирненської ЗШ І-ІІІ ст. (керівник Куртов О.С.).
ІІІ місце – команди Костянтинівського ліцею «Ерудит» (керівники Ручка Т.М., Мартьянова І.А.), Орлівської ЗШ І-ІІІ ст. (керівник Дзюба О.В.).
До складу нашої команди входили: Петрова Надія (10 кл.), Бондар Дмитро (9 кл.), Кожемяко Оксана (9 кл.), Сафарова Аміна (9 кл.), Суворова Аліна (9 кл.), Кляшторний Микита (8 кл.), Вовченко Уляна (7 кл.) та Сасюк Ганна (7 кл.).

Дякуємо учням-переможцям та їх вчителям за наполегливість, активність, ентузіазм та креативність! Бажаємо міцного здоров'я, натхнення, нехай здійсняться всі Ваші мрії, а доля принесе смак нових перемог та успіхів!

Просмотров: 241 | Добавил: afftor
«  Октябрь 2015  »